Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois

  • 17 m²

Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois Parijs appartementen liggen op ongeveer 1 km afstand van het treinstation Châtelet-Les Halles RER en op 5 minuten lopen vanaf Marche des Enfants Rouges.

Het appartement ligt binnen 25 minuten wandelen van Folies Bergère en op een steenworp afstand van het Saint-Sébastien - Froissart metrostation. Bovendien ligt dit gezinsvriendelijke appartement op 350 meter afstand van Le Marais. Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartementen zijn op 30 minuten loopafstand van Église Saint-Étienne-du-Mont de Paris genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois Parijs
Parisian Home 394 2 Chambres Chatelet - Les Halles
Mobiele prijsaanbieding

Parisian Home 394 2 Chambres Chatelet - Les Halles

9 m van de accommodatie
Duplex Lumineux & Calme - Le Marais Proche Metro 8 - Jungle Loft
Mobiele prijsaanbieding

Duplex Lumineux & Calme - Le Marais Proche Metro 8 - Jungle Loft

158 m van de accommodatie
USD 247 USD 222
per nacht
Grand Studio 2 Pers Republique Bastille Paris 3
Mobiele prijsaanbieding

Grand Studio 2 Pers Republique Bastille Paris 3

8.4
Heel goed 36 beoordelingen
158 m van de accommodatie
USD 294 USD 265
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer7510315050048
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit gezinsvriendelijke Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement gelegen?
      Dit gezinsvriendelijke Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement is in de 3e Arrondissement wijk van Parijs gesitueerd, binnen 20 minuten lopen van Coulée verte René-Dumont.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement zijn onder andere Église Saint-Étienne-du-Mont de Paris, Coulée verte René-Dumont, Folies Bergère.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Breizh Cafe Le Marais en Salon Marais restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt dit appartement gratis WiFi?
      Wi-Fi is gratis beschikbaar in dit appartement.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit gezinsvriendelijke Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement?
      Dit gezinsvriendelijke Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Biedt Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement laat in- en uitchecken?
      Ja, laat in- en uitchecken kan voor uw gemak geregeld worden bij Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bnbnova - Le Marais & Francs Bourgeois Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten